Kalendarium

Oferta TurKol.pl 2017

----------

25 - 27 sierpnia 2017 - Pogórze, Pociągiem z parowozem w Sudety!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasy: z Poznania i Wrocławia, do Kłodzka, Nowej Rudy, Wałbrzycha i Jaworzyny Śląskiej do Jeleniej Góry, Bystrzycy Kłodzkiej, Polanicy Zdrój oraz Kudowy Zdrój, a także do Piechowic i Szklarskiej Poręby!

100 1913

TERMIN OFERTY POGÓRZE ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA 2-5 GRUDNIA.
W ramach nowej oferty POGÓRZE 2017 zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i górskich widoków do zaplanowania trzydniowego letniego pobytu na Dolnym Śląsku, a także do odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem po przepięknych, sudeckich szlakach kolejowych. 

Projekt POGÓRZE 2017 zaoferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni. Pociągi pojadą w części odcinkami linii niezelektryfikowanych, co może dodatkowo urozmaicić imprezę. Przewidziano także udział pasażerów w foto-stopach, czyli przygotowanych specjalnie postojach zabytkowego składu pociągu na stacjach, w miejscach ciekawych ze względu na możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć. 
Rezerwacja miejsc będzie dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

---------

02 września 2017 - Apsik, Gapcio, Hałabała i Mędrek - Pociągiem wokół Wrocławia!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Wrocław Główny - Wrocław Nadodrze - Wrocław Główny.

szczegoly rezerwacja turkol mini

 DSC6391Tradycyjny w ofercie TurKol.pl przejazd zabytkowym pociągiem retro ciągniętym przez parowóz serii TKh nalżący do Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu. 
W ramach dostępnej oferty przygotowaliśmy dla Państwa przejazd pociągami APSIK, GAPCIO, HAŁABAŁA i MEDREK wokół Wrocławia - ze stacji Wrocław Główny do stacji Wrocław Nadodrze i z powrotem.
Pociąg będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Wrocławia oraz gości i turystów odwiedzających stolicę Dolnego Śląska! 

Wszystkie bilety na pociągi RETRO posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

9 września 2017 - Mieszko, Pociągiem do Poznania!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Toruń Miasto - Toruń Główny - Inowrocław - Mogilno - Trzemeszno - Gniezno - Poznań Grbary - Poznań Główny - Poznań Garbary - Gniezno - Trzemeszno - Mogilno - Inowrocław - Toruń Główny - Poznań Główny.

szczegoly rezerwacja turkol mini

mr 1 3Zapraszamy na pokład turystycznego pociągu specjalnego MIESZKO, który przewiezie pasażerów z województwa kujawsko - pomorskiego oraz północno-zaachodniej części Wielkopolski do Poznania.
Prężnie rozwijająca sie stolica Wielkopolski oferuje turystom wiele atrakcyjnych miejsc do zwiedzania, a historia miasta i regionu przeplatająca się z nowoczesnością zachęca do odwiedzin i poznawania tego bardzo ciekawego miejsca. 
Pociąg MIESZKO jest objęty całkowitą rezerwacją miejsc.

Bilety na pociąg MIESZKO 2017 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

9 września 2017 - Borowik, Pociągiem na grzybobranie!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Poznań Główny - Zbąszynek - Międzyrzecz - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski - Skwierzyna - Międzyrzecz - Zbąszynek - Poznań Główny.

szczegoly rezerwacja turkol mini

20161015 080309W ramach oferty Turystyki Kolejowej TurKol.pl zapraszamy do spędzenia wolnego czasu w otoczeniu przyrody na grzybobraniu! Możliwości jakie dają lasy położone na granicy województw lubuskiego i wielkopolskiego od wielu lat pozwalają grzybiarzom na organizowanie wypadów gwarantujących bogate efekty wędrowek! Dla osób niekoniecznie chcących wybrać się do lasu przygotowaliśmy możliwość skorzystania ze zwiedzania Gorzowa Wielkopolskiego - czekaj słynna katedra, przystań z rejsami po Warcie oraz przejazd tramwajem po mieście.
Bilety na pociąg BOROWIK 2017 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

9 września 2017 - Drwal - pociągiem do lasu na grzyby!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Gorzów Wielkopolski - Skwierzyna - Wierzbno - Skwierzyna - Gorzów Wielkopolski

szczegoly rezerwacja turkol mini

20161015 090312Pociąg DRWAL to oferta specjalna dla mieszkańców Gorzowa Wlkp. i okolic. Przejazd specjalnym pociągiem turystycznym na trasie z Gorzowa Wlkp do Wierzbna i z powrotem to oferta dla całych rodzin na ciekawe spędzenie weekendu na łonie przyrody! 
Zapraszamy na podróż pociągiem pasażerskim do Wierzbna i z powrotem. 

Bilety na pociąg DRWAL są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------

30 września 2017 - Noteć, Pociągiem do Czarnkowa!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Poznań Główny - Oborniki Miasto - Rogoźno Wlkp. - Bzowo Goraj - Czarnków - Bzowo Goraj - Rogoźno Wlkp. - Oborniki Miasto - Poznań Główny.

szczegoly rezerwacja turkol mini

 DSC0680Zapraszamy do spędzenia czasu w niezapomnianych okolicznościach może trochę zapomnianego świata - gdzieś sprzed kilkunastu, kilkudziesięciu lat. Pociąg NOTEĆ zawiezie pasażerów pięknymi, klimatycznymi liniami kolejowymi z Poznania przez Oborniki i Rogoźno Wielkopolskie do Czarnkowa i z powrotem tą samą trasą. Czas na wielu stacyjkach, które minie pociąg NOTEĆ zatrzymał się kilka dekad temu, część linii do dziś jest niezelektryfikowana, warto przenieść się do przeszłości. W ramach dodatkowych atrakcji planujemy między innymi foto-stopy na stacjach w Rogoźnie Wielkopolskim, Połajewie, Bzowie-Goraj i Czarnkowie. 
Bilety na pociąg NOTEĆ 2017 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

30 września 2017 - Czaruś i Janko - Pociągiem wzdłuż Noteci!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Czarnków - Bzowo Goraj - Czarnków.

szczegoly rezerwacja turkol mini

 DSC0601Pociągi CZARUŚ to oferta specjalna dla mieszkańców Czarnkowa i okolic. Przejazd specjalnym pociągiem turystycznym na trasie z Czarnkowa do stacji Bzowo Goraj i z powrotem to dla wielu małych mieszkańców regionu okazja do odbycia pierwszej w życiu podróży prawdziwym pociągiem! 
Zapraszamy na kilkudziesięciominutową podróż pociągiem pasażerskim do Bzowa Goraj i z powrotem. 

Bilety na pociąg CZARUŚ 2017 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------

07 października 2017 - Gburek, Śpioch, Wesołek i Nieśmiałek, Pociągiem wokół Wrocławia!

Organizatorzy: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, Koleje Dolnośląskie SA oraz Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu.

Trasa: Wrocław Główny - Wrocław Kuźniki - Wrocław Główny.

szczegoly rezerwacja turkol mini

 DSC6391

Tradycyjny w ofercie TurKol.pl przejazd zabytkowym pociągiem retro ciągniętym przez parowóz serii TKh nalżący do Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu. 
W ramach dostępnej oferty przygotowaliśmy dla Państwa przejazd pociągami GBUREK, ŚPIOCH, WESOŁEK i NIEŚMIAŁEK wokół Wrocławia - ze stacji Wrocław Główny do stacji Wrocław Kuźniki i z powrotem. Pociągi przejazdą zupełnie nową trasą w ramach Wrocławskiego Węzła Kolejowego.
Pociąg będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Wrocławia oraz gości i turystów odwiedzających wiosną stolicę Dolnego Śląska! 

Wszystkie bilety na pociągi RETRO posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl
 

----------

11 listopada 2017 - Marcin - Pociągiem na rogale!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Wolsztyn - Poznań Główny - Wolsztyn.
szczegoly rezerwacja turkol mini

ParowozowePrzejazd zabytkowym składem pociągu MARCIN adresowany jest przede wszystkim do mieszkańców spoza stolicy Wielkopolski, a zwłaszcza z jej południowej części. Skład przejedzie trasę przez mniejsze miejscowości i przyjedzie do Poznania około południa, aby po licznych atrakcjach dodatkowych tą samą trasą wczesnym wieczorem pokonać trasę powrotną. Pociąg będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni, podróżni będą podróżować w dwuosiowych, także zabytkowych wagonach pasażerskich 3 klasy! Niezapomniana wizyta w stolicy Wielkopolski wiązać się będzie ze Świętem Niepodległości oraz przypadającym także 11 listopada dniem Św. Marcina - patrona głównej ulicy centrum Poznania. Tego dnia w Poznaniu odbywają się corocznie inscenizacje wjazdu Św. Marcina do miasta, przekazania mu kluczy do miasta przez władze miejskie, trwają imprezy i koncerty okolicznościowe - warto wybrać się do Poznania w tym dniu!
Bardzo ważnym elementem tradycji związanej z 11 listopada w Poznaniu jest wypiek wspaniałych, jedynych w swoim rodzaju rogali świętomarcińskich, którymi corocznie zajadają się poznaniacy i goście przybywający do miasta.
Bilety na pociąg MARCIN 2017 są dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

11 listopada 2017 - Cysters - Pociągiem do pocysterskiego klasztoru!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Poznań Główny - Czerwonak - Skoki - Wągrowiec - Skoki - Czerwonak - Poznań Główny.

szczegoly w przygotowaniu turkol

bolechowo przejazdZ okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z ich rodzicami na niezapomnianą wyprawę zabytkowym pociągiem. Atrakcji z pewnością nie zabraknie! 
W ramach organizowanych przez nas przejazdów z parowozem i pasażerskimi historycznymi wagonami dwuosiowymi przygotowaliśmy dla Państwa pociąg ze stacji Poznań Główny przez Poznań Garbary, Poznań Wschód i dalej niezelektryfikowaną linią lokalną do Wągrowca. W Wągrowcu można będzie skorzystać także z przejazdu dodatkowym pociągiem ROGAŚ do Gołańczy, udać się do kawiarenki lub wybrać się na zorganizowaną wycieczkę po mieście! Pociąg CYSTERS będzie także atrakcją dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz gości i turystów odwiedzających stolicę Wielkopolski! 
Wszystkie bilety na pociąg CYSTERS 2017 posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety będą dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------- 

11 listopada 2017 - Franek - Pociągiem z parowozem na wycieczkę!

Organizator: Instytut Rozwoju i Promocji Kolei, www.TurKol.pl

Trasa: wokół Poznania ze stacji Poznań Główny do stacji Poznań Franowo i z powotem

szczegoly w przygotowaniu turkol

DSCF9200Przypomnieniem kolejowych szaleństw w Wolsztynie zrealizowanych w czasie Parady Parowozów może być z pewnością udział w przejazdach pociągiem RETRO wokół Poznania. W ramach wycieczki z parowozem i pasażerskimi historycznymi wagonami dwuosiowymi przygotowaliśmy dla Państwa przejazd ze stacji Poznań Główny do stacji Poznań Franowo i z powrotem.
Pociągi o wdzięcznej nazwie FRANEK, konkretnie kojarzącej się z docelowym miejscem wycieczki (Poznań Franowo) będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz gości i turystów odwiedzających w weekend stolicę Wielkopolski! 
Wszystkie bilety na pociągi RETRO posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety na pociąg FRANEK 2017 są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

11 listopada 2017 - Gburek, Śpioch, Wesołek i Nieśmiałek, Pociągiem wokół Wrocławia!

Organizatorzy: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, Koleje Dolnośląskie SA oraz Klub Sympatyków Kolei we Wrocławiu.

Trasa: Wrocław Główny - Wrocław Kuźniki - Wrocław Główny.

szczegoly w przygotowaniu turkol

 DSC6391

Tradycyjny w ofercie TurKol.pl przejazd zabytkowym pociągiem retro ciągniętym przez parowóz serii TKh nalżący do Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu. 
W ramach dostępnej oferty przygotowaliśmy dla Państwa przejazd pociągami GBUREK, ŚPIOCH, WESOŁEK i NIEŚMIAŁEK wokół Wrocławia - ze stacji Wrocław Główny do stacji Wrocław Kuźniki i z powrotem. Pociągi przejazdą zupełnie nową trasą w ramach Wrocławskiego Węzła Kolejowego.
Pociąg będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Wrocławia oraz gości i turystów odwiedzających wiosną stolicę Dolnego Śląska! 

Wszystkie bilety na pociągi RETRO posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

11 listopada 2017 - Rogaś - Pociągiem wokół Wągrowca!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Wągrowiec - Gołańcz - Wągrowiec.

szczegoly w przygotowaniu turkol

wagrowiec katarzynkaSpecjalnie dla małych mieszkańców Wągrowca przygotowaliśmy specjalny pociąg pod nazwą ROGAŚ. Pociąg będzie zestawiony z zabytkowych wagonów pasażerskich 3 klasy i będzie ciągnięty przez parowóz z wolsztyńskiej parowozowni. 
Pociąg ROGAŚ będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Wągrowca i okolic oraz gości i turystów odwiedzających to gościnne miasto! Odpowiadając na zgłaszane zapotrzebowanie termin przejazdu. Wszystkie bilety na pociag ROGAŚ 2016 posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety będą dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

---------

25 listopada 2017 - Katarzynka -
Pociągiem na Święto Kolejarza!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Wolsztyn - Poznań Główny - Gniezno - Poznań Główny - Wolsztyn.
szczegoly w przygotowaniu turkol

 DSC1567Tradycyjnie z okazji przypadającego 25 listopada dnia Świętej Katarzyny - patronki Kolejarzy i Tramwajarzy - brać kolejarska organizuje ciekawe i interesujące spotkania, pokazy i dni otwarte. Dołączamy się do tej inicjatywy i planujemy uruchomienie ogólnodostępnego pociągu z zabytkowym taborem tj. lokomotywą parową z zestawem historycznych wagonów pasażerskich z wolsztyńskiej parowozowni.
Pociąg KATARZYNKA przejedzie trasą z Wolsztyna przez Poznań do Gniezna i z powrotem.
W ramach przejazdu przygotowujemy dla pasażerów dodatkowe atrakcje! Szczegóły wkrótce!

Pociąg zostanie uruchomiony w niedzielę - przed Świętem Kolejarzy.
Bilety na pociąg KATARZYNKA 2017 będą dostępne w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

--------- 

25 listopada 2017 - Koziołek - Pociągiem z parowozem wokół Poznania!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: wokół Poznania ze stacji Poznań Główny przez Poznań Wola, Kiekrz do stacji Poznań Franowo i dalej przez Poznań Starołęka do Poznania Głównego.

szczegoly w przygotowaniu turkol

1Tradycyjny w ofercie TurKol.pl przejazd zabytkowym pociągiem retro ciągniętym przez parowóz z wolsztyńskiej parowozowni. 
W ramach dostępnej oferty przygotowaliśmy dla Państwa przejazd pociągiem retro KOZIOŁEK wokół Poznania - przez Kiekrz, towarową obwodnicę kolejową Poznania, Poznań Franowo, Poznań Starołękę. Pociąg będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Poznania oraz gości i turystów odwiedzających stolicę Wielkopolski! 
Wszystkie bilety na pociągi RETRO posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

-----------

25 listopada 2017 - Apsik, Gapcio i Hałabała, Pociągiem wokół Wrocławia!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Wrocław Główny - Wrocław Nadodrze - Wrocław Główny.

szczegoly w przygotowaniu turkol

 DSC6391Tradycyjny w ofercie TurKol.pl przejazd zabytkowym pociągiem retro ciągniętym przez parowóz serii TKh nalżący do Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu. 
W ramach dostępnej oferty przygotowaliśmy dla Państwa przejazd pociągami APSIK, GAPCIO i HAŁABAŁA wokół Wrocławia - ze stacji Wrocław Główny do stacji Wrocław Nadodrze i z powrotem.
Pociąg będzie atrakcją dla wszystkich mieszkańców Wrocławia oraz gości i turystów odwiedzających stolicę Dolnego Śląska! 

Wszystkie bilety na pociągi RETRO posiadają miejscówki, obowiązuje taryfa specjalna. 
Bilety są dostępne tylko w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl.

----------

1 - 5 grudnia 2017 - Pogórze, Pociągiem z parowozem w Sudety!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasy: do Zgorzelca oraz Turoszowa, do Kłodzka, Nowej Rudy, Wałbrzycha i Jaworzyny Śląskiej, do Jeleniej Góry, Bystrzycy Kłodzkiej, Polanicy Zdrój oraz Kudowy Zdrój, a także do Piechowic i Szklarskiej Poręby!

szczegoly w przygotowaniu turkol

100 1913W ramach nowej oferty POGÓRZE 2017 zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników zabytkowych parowozów i górskich widoków do zaplanowania czterodniowego zimowego pobytu na Dolnym Śląsku, a także do odbycia niezapomnianych wycieczek pociągami z parowozem po przepięknych, sudeckich szlakach kolejowych. 
Projekt POGÓRZE 2017 zaoferuje pasażerom przejazdy pociągami prowadzonymi przez zabytkowy parowóz z wolsztyńskiej parowozowni wspomagany lokomotywą spalinową. Pociągi pojadą w części odcinkami linii niezelektryfikowanych, co może dodatkowo urozmaicić imprezę. Przewidziano także udział pasażerów w foto-stopach, czyli przygotowanych specjalnie postojach zabytkowego składu pociągu na stacjach, w miejscach ciekawych ze względu na możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć.
Oferta została przeniesiona z planowanego wcześniej ostatniego tygodnia sierpnia - ze względu na problemy z przepustowością sieci kolejowej w trakcie remontów ważnych dla projektu odcinków sieci i wynikających z nich rozliczeń finaansowych.
Rezerwacja miejsc będzie dostępna w sprzedaży przez internet na stronie TurKol.pl.

----------

2 grudnia 2017 - Kilof - Pociągiem w Sudety!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl 

Trasa: Poznań Główny - Wrocław Główny - Kłodzko Główne - Nowa Ruda - Wałbrzych Główny - Jaworzyna Śląska - Wrocław Główny - Poznań Główny.

Ol49-59NowaRudaMiniTERMIN OFERTY POGÓRZE ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA 2-5 GRUDNIA.
Już po raz siódmy planujemy powtórzenie tej niezapomnianej imprezy! Wyprawa związana jest z podziwianiem jednej z piękniejszych tras kolejowych w Polsce, usianej wieloma wiaduktami, mostami, tunelami, wijącej się wzdłuż pięknych górskich krajobrazów na długo pozostających w pamięci - warto wybrać się pociagiem KILOF w Sudety!

Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w latach poprzednich tj. skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym, na wybranych stacjach na pasażerów czekać będą dodatkowe atrakcje zorganizowane przez naszych partnerów.
Pociag będzie ciągnięty przez zabytkowy parowóz.

Bilety na pociąg KILOF będą dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl. 

-------

2 grudnia 2017 - Sowa - Pociągiem wokół Nowej Rudy!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Nowa Ruda - Wałbrzych Gł. - Nowa Ruda.

DSCF2699

TERMIN OFERTY POGÓRZE ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA 2-5 GRUDNIA.
Mając na względzie ogromne zainteresowanie jakim cieszyła się wizyta pociągów turystycznych KILOF i SOWA w Nowej Rudzie w poprzedniach latach zaplanowaliśmy powtórzenie imprez także w roku 2017. 
Przejazd po jednej z najpiękniejszych górskich linii kolejowych w Polsce każdemu pasażerowi z całą pewnością na długo zapadnie w pamięć!

Bilety na pociąg o nazwie JÓZEFINA będą dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl. 

---------

3 grudnia 2017 - Liczyrzepa - Pociągiem do Szklarskiej Poręby!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Wrocław Główny - Jaworzyna Śląska - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna - Jelenia Góra - Jaworzyna Śląska - Wrocław  Główny. 

 DSC6396TERMIN OFERTY POGÓRZE ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA 2-5 GRUDNIA.
Drugi z trzech górskich hitów czyli wycieczek na pokładzie pociągów turystycznych z zabytkowym parowozem w przepiękne górskie rejony Sudetów. 

Planujemy uruchomienie pociągu z podobnymi założeniami jak w przypadku pociągu KILOF - skład pociągu wyposażony będzie w wagon ze stoiskiem kawowym, na wybranych stacjach na pasażerów czekać będą dodatkowe atrakcje zorganizowane przez naszych partnerów. 
Bilety na pociąg o nazwie LICZYRZEPA będą dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl. 
Nazwę dla pociągu LICZYRZEPA wybieraliśmy w 2015 roku w otwartym konkursie wspólnie z naszymi pasażerami za pomocą portalu facebook - zwycięska propozycja padła ze strony pasażera o pseudonimie Ława Wk.

--------- 

3 grudnia 2017 - Józefina - Pociągiem wokół Szklarskiej Poręby!

Organizator: Turystyka Kolejowa TurKol.pl, www.TurKol.pl

Trasa: Szklarska Poręba Górna - Piechowice - Szklarska Poręba Górna.

10092014631TERMIN OFERTY POGÓRZE ZOSTAŁ PRZESUNIĘTY NA 2-5 GRUDNIA.
Mając na względzie ogromne zainteresowanie jakim cieszyła się wizyta pociągów turystycznych LICZYRZEPA i JÓZEFINA w Szklarskiej Porębie w 2015 i 2016 roku zaplanowaliśmy powtórzenie imprez także w roku 2017. 
Przejazd po jednej z najpiękniejszych górskich linii kolejowych w Polsce każdemu pasażerowi z całą pewnością na długo zapadnie w pamięć!
Bilety na pociąg o nazwie JÓZEFINA będą dostępne TYLKO w sprzedaży internetowej na stronie TurKol.pl. 

---------

Retro WROCŁAW'17

Pociąg BOROWIK'17

Pociąg NOTEĆ'17

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

Oficjalny facebook TurKol.pl

FB

Miłośnicy facebook TurKol.pl

FB

Szybki kontakt


Parowozownia Wolsztyn

pw

Koleje Dolnośląskie

KD

Koleje Wielkopolskie

kwlogo

SKM Trójmiasto

logo SKM mini

parowozy.com.pl

parowozycompl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości