JESIEŃ 2021 - Rezerwacja biletów

Formularz rezerwacji biletów TurKol.pl
W celu złożenia zamówienia prosimy o uważne wypełnienie poniższego formularza z danymi niezbędnymi do dokonania rezerwacji, przygotowania faktury oraz poznania Państwa preferencji podróży. Na podstawie niniejszego zgłoszenia - chwilę po jego złożeniu - system rezerwacji wygeneruje POLECENIE ZAPŁATY i prześle je na podany przez Państwa adres poczty elektronicznej. 
Informujemy, że komórki oznaczone czerwoną gwiazdką muszą zostać wypełnione w celu skutecznego złożenia zamówienia. Ewentualny brak wypełnienia danej komórki lub jej nie wypełnienie przy próbie wysłania zamówienia będzie sygnalizowane czerwonym napisem po prawej stronie danej komórki. Prosimy wówczas poprawić/uzupełnić zapis w danej komórce i spróbować ponownie wysłać zamówienie. Skuteczne zamówienie jest potwierdzone mailem na podany adres poczty elektronicznej. W przypadku braku otrzymania automatycznego POLECENIA ZAPŁATY lub stwierdzenia błędów w zamówieniu prosimy o kontakt z Infolinią TurKol.pl 603 366 366 - w dni robocze w godzinach 10:00 - 16:00.

Dane Osoby zamawiającej bilety i dane do kontaktu oraz wysyłki:
Dane poniższe będą podstawą do wystawienia faktury, na podstawie której Osoba zamawiająca będzie mogła odebrać bilety na pokładzie pociągu - w dniu przejazdu. Faktura zostanie przesłana na podany adres poczty elektronicznej w ciągu 7 dni od daty wykonania przelewu.

Dane dotyczące wybranego pociągu:
Prosimy określić jakim pociągiem z oferty Turystyki Kolejowej TurKol.pl chcą Państwo podróżować.

Poniżej proszę określić liczbę darmowych biletów dla dzieci do lat 4 (do ukończenia 48 miesięcy).
Dziecko do lat 4 podróżuje bezpłatnie, bez dodatkowego miejsca siedzącego.
Bilety te nie są wliczane do Pakietów GRUPOWYCH - należy je oznaczyć dodatkowo!

Dane dotyczące preferencji podróżnych:
(standardowo wszystkie zamówione bilety będą umiejscowione obok siebie)

Ochrona danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu w celu realizacji zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883) oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo swobodnego wglądu, poprawy i usunięcia tych danych na każde życzenie. Powierzone nam dane są przetwarzane tylko dla potrzeb TurKol.pl (wyłącznie do realizacji zamówień i informowania o promocjach) i nie będą udostępniane innym podmiotom.
Polityka prywatności
Ochrona danych osobowych jest podstawowym prawem każdego, kto dokonuje zakupów przez Internet. Operator strony TurKol.pl zobowiązuje się do używania osobistych danych Klienta wyłącznie w zakresie wymaganym do realizacji zamówień. Operator strony TurKol.pl zobowiązuje się nie udostępniać przetwarzanych danych osobowych osobom trzecim bez dodatkowej zgody ich właściciela. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 r. poz. 833.) informujemy, że dane osobowe naszych Klientów są przechowywane w zbiorze danych Operatora strony TurKol.pl tj. Turystyki Kolejowej TurKol.pl sp. z o.o. z siedzibą na Os. Stefana Batorego 79D/U2, 60-687 w Poznaniu, NIP 972-126-91-74. Dane osobowe zbierane i przetwarzane są wyłącznie na potrzeby związane z procesem realizacji złożonego zamówienia przez TurKol.pl, z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Każdy z naszych Klientów dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, które należy zgłosić pisemnie pod adres mailowy
biuro@turkol.pl

Przetwarzanie danych osobowych *

kalendarium turkol 2023

CERTYFIKAT POT

CERTYFIKAT POT

Oficjalny facebook TurKol.pl

FB

Szybki kontakt


PKP Intercity

intercity

Kurier Kolejowy

kurier-kolejowy

LOTOS Kolej

logo lotos kolej

SKM Trójmiasto

logo SKM mini

KSK Wrocław

ksk wroclaw logo

Parowozownia Wolsztyn

pw

parowozy.com.pl

parowozycompl

PFR

pfr2

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości